A társadalom nagyobb része egyszerűen nem érti, miért választja bárki is tudatosan a gyermektelenséget. Utánajártunk. Kiderült, nem azért lesz valaki childfree, mert utálja a gyerekeket.
Orbán Viktor bejelentése és a családtámogatási program indulása között is születtek gyerekek, több mint 30 ezer. Az ő szüleik nem tudják igénybe venni a babaváró hitelt.
Miközben a kormány elsődleges célul tűzte ki, hogy több gyerek szülessen Magyarországon, elítéli azokat, aki egyedül vállalnak gyereket. Hat ilyen anyával beszélgettünk.