A 30-as nők tényleg mindenkinél jobbak? Állítólag azért erkölcsösebbek, mint a férfiak, mert nem eszik meg az utolsó kanál jégkrémet. Sári Veronika 2012. 04. 21. 14:01 Élet-Stílus