Az első Fidesz-kormány alatt, állami támogatással jött létre az utoljára holnap megjelenő hetilap, amelyet az utóbbi időben csökkenő példányszám és veszteség jellemzett az állami bojkott miatt.
Úgy tűnik, egyelőre nincs korrekt válasz arra a kérdésre, hogy vajon minden meghiúsult török útra jár-e kártérítés, mert a szerződések eléggé sokfélék.
Olvasónk utazása pár nappal azelőtt ért véget, hogy becsődölt az iroda. Az ő turnusok volt az utolsó, akik haza tudtak jönni. De már az is eléggé rázós út volt.