Orbán Viktor eddig kifejezetten jó következményeket vont le a világ változásaiból a jövő politikájára. Most viszont megváltozni látszik a bismarcki realizmus, mert úgy tűnik, Orbán kezdi elhinni a saját tényeit.
Többek között a Médiatanácsot is keményen bírálta David Kostelancik, az Amerikai Egyesült Államok ideiglenes budapesti ügyvivője a magyar média sokszínűségért kiálló beszédében.
Oktatószimulátor sosem volt még ennyire szórakoztató, mint a Rózsaszín Harsona, egyben vadul szabotálja a teljes bolygó munkamorálját. (Ergo, csak javasolni tudjuk.)