Ma újabb önfeljelentők érkeztek a Budapesti Rendőr-főkapitányságra, azt vállalva, hogy kábítószert fogyasztottak. Ezzel több tucatnyira emelkedett a Kendermag Egyesület által meghirdetett Polgári Engedelmességi Mozgalomhoz (PEM) csatlakozott aktivisták száma.
2005. 04. 06. 16:27