Muri Enikő sikeres vizsgát tett a Gór Nagy Mária Színitanodában. Az énekesnőnek most már papírja is van arról, hogy színésznőként is megállja a helyét.
A X-Faktor első női győztese nemrégiben életmódváltó programba kezdett, s ma már – szó szerint – úton, útfélen arra buzdít, hogy éljünk és étkezzünk egészségesebben.