A kis létszámú magyar rendőrcsoport a tájékoztatásban és „egyéb feladatokban” vesz majd részt, intézkedni csak a bajor rendőröknek lesz joguk – közölte Lamperth Mónika belügyminiszter bajor kollégájával folytatott megbeszélése után.
2006. 03. 29. 17:17