A Matáv előfizetői állomásain az év elejétől áttért az impulzus alapú számlázásról a másodperc alapúra. Új elemként jelent meg az ügyfelek számláján a kapcsolási díj, melynek bevezetését a hírközlési minisztérium írta elő. Ez utóbbi az időalapú elszámolásnál a beszélgetési díj állandó része, de az ügyfelek számára - állítja Kozma Zsolt, a Matáv illetékese - összességében nem jelent többletköltséget.
1999. 03. 24. 00:00