Attól még, hogy otthon jó vagy a konyhában, Krausz Gáborék szétszedhetnek a Séfek séfében, és szét is fognak, ha rajtuk múlik. Kellett ez a műsor a magyar gasztrorealityk sorába.
Vajon igazolja-e a szükségességét a Breaking Bad kétórás folytatása? Megállja a helyét önálló filmként is, és többet nyújtani a rajongóknak nyújtott ajándékoknál? El Camino, kritika.