Pénteken avatják fel a legnagyobb európai játékkészítő, a dán LEGO gyárát Nyíregyházán. A világhírű cég a Nyíregyházi Ipari Park első befektetőjétől, az amerikai érdekeltségű Flextronicstól vette át létesítményeit.
2009. 01. 23. 07:45