cégek

Büntető feljelentést tesz a korábban sztrájkot hirdetett két ferihegyi szakszervezet ellen a földi kiszolgálás feladatait végző Airport Security (AS) Kft., folytonosan és sorozatosan, nagyobb nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazás és becsületsértés miatt - mondta Szita János, a társaság ügyvezető igazgatója és egyben egyik tulajdonosa.
2009. 01. 15. 13:51
Az amerikai gazdasági válságot és a tengerentúli vetélytársak gyengülő helyzetét kihasználva az Egyesült Államokban kívánja erősíteni jelenlétét az Aldi német diszkont üzletlánc.
2009. 01. 14. 19:29
A Magyar Demokrata Fórum (MDF) azt javasolja, hogy azok a szervezetek, melyek előző évben nem folytattak vállalkozást, mentesüljenek a cégautó adójának befizetése alól - jelentette ki Pettkó András, a párt országgyűlési képviselője.
2009. 01. 14. 10:44
A Magyar Hírlap úgy tudja, hogy a Malév több gépe azért nem emelkedhet a levegőbe, mert nincs pénz a javításukhoz, illetve a karbantartásukhoz szükséges alkatrészekre. A társaság szóvivője viszont ezt a napilapnak határozottan cáfolta.
2009. 01. 13. 08:23
Minimális, 1-2 millió köbméter különbség van Magyarország gázfogyasztásában attól függően, hogy hétvége vagy munkanap van éppen. Rejtély, hogy mivel működnek a magyar cégek.
2009. 01. 12. 12:16
A főpolgármesteri kabinet hétfői ülésén mutatja be a BKV vezérigazgatója Demszky Gábor főpolgármesternek a közlekedési társaság holdinggá szervezésének koncepcióját - írja a szombati Népszava.
2009. 01. 10. 10:00
A Tesco a gá,zkrízis megnyugtató rendeződéséig valamennyi üzletében több fokkal mérsékelte a belső hőmérsékletet, és ahol megoldható volt, villamos áramra állította át fűtését.
2009. 01. 09. 11:36
A kínai Lenovo-csoport csütörtökön bejelentette, hogy a világgazdasági válság következményeként mintegy 2500 munkahelyet szüntet meg.
2009. 01. 08. 07:36
A gázkorlátozás miatt szerdán leállította a termelést a Hankook rácalmási gumiabroncs gyára. A munka várhatóan pénteken az éjszakai műszakban kezdődhet újra. A vállalat a gázkorlátozás szempontjából a második kategóriába tartozik, ezért az üzemben teljesen le kellett állítani a munkát. A rendszert le kellett hűteni, s ha megkapják az engedélyt a pénteki újraindításra, az újbóli felfűtés [...]
2009. 01. 07. 18:15
Egyes nagyvállalatok képesek átállni alternatív üzemmódra, mások viszont nem – a Suzuki-gyár például leállt, az Audi viszont továbbra is termel. Egyre többen vásárolnak hősugárzót, kandallót, de pánik még nincs. Ijedtségre valóban nincs ok, hiszen megfelelően szigorú korlátozásokkal legalább egy évre elegendő a gáz mennyisége. Kenyér lesz, a pékségek gázellátása biztosított.
2009. 01. 07. 15:35
Olvasói sztorik