A Magyar Telekom tárgyalásokat folytat a Siveco nevű román IT-cég megvásárlásáról - írta márciusi számában piaci forrásokra hivatkozva a The Diplomat nevű bukaresti magazin, a hírt ugyanakkor cáfolták a lapnak a román cég képviselői.
2010. 03. 01. 15:52