buli

Idén is egy hatalmas bulival búcsúzott az évadtól a Jóban Rosszban stábja. A négy hetes nyári leállás előtt a TV2 sikersorozatának színészei és munkatársai a stúdió udvarán eresztették ki a gőzt. Volt is mit kipihenni, hiszen heti hat napot forgatott a csapat, hogy a sorozat rajongói igazán izgalmas epizódokat láthassanak a képernyőn.
2013. 07. 23. 11:21
Vasárnap éjfél után lekapcsolták az adót, de előtte még monstre bulival búcsúzott frekvenciájától a Rádió Mi.
2012. 06. 04. 09:07
Olvasói sztorik