Kácsor Enikő, Mezősi András és Szabó László, a Budapesti Corvinus Egyetem Regionális Energiagazdasági Kutatóközpont (REKK) kutató főmunkatársai a Másfélfokon elemzik a dráguló áram okait.
A városban több súlyos tűzeset is volt a közelmúltban, rendszeresek az áramproblémák. A polgármester szerint a szolgáltató nem ura a helyzetnek, a cég azonban a lakosok felelősségéről beszél. Vibráló körték és megugrott villanyszámlák nyomába eredtünk. Riport.