Az előző körben még a tavalyi világelsőt búcsúztató Szávay Ágnes két szettben kikapott hétfőn a 11. helyen rangsorolt fehérorosz Viktorija Azarenkától a Miamiban zajló, 9 millió dollár összdíjazású, keménypályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.
2009. 03. 31. 09:27