Csúnyán eltalálta a kapus arcát
McKennie beadása után Vasilj kapus úgy paskolta ki a labdát, hogy az Robinson fejét érintve ment fölé. Robinson az esetnél ütközött a kapussal, és a térdével eltalálta Vasilj fejét.
McKennie beadása után Vasilj kapus úgy paskolta ki a labdát, hogy az Robinson fejét érintve ment fölé. Robinson az esetnél ütközött a kapussal, és a térdével eltalálta Vasilj fejét.
Demirovic a 16-osról tüzelte rá, Freese nem fogta, csak ütötte.
Piros-fehér felsőben az USA, kékben a bosnyákok. Elindultunk!
A társházigazda Egyesült Államok Bosznia-Hercegovinával találkozik. A fogadóirodáknál egyértelmű esélyes az USA, kérdés, a pályán ezt sikerül-e érvényesíteni!
Sarr fölé durrantotta a szabadrúgást, aztán a bíró le is fújta a meccset. Belgium 0-2-ről állt fel, és ott lesz a legjobb 16 között.
Raskin kezében akadt el egy lövés. Ejj, ha Szenegálnak lenne egy Szoboszlaija….!
Tielemans nem izgulta el, beemelte a bal felsőbe.
Volt némi csetepaté, és Ciss egyelőre ott fekszik, ahonnan a belgáknak lőniük kellene. A visszajátszás alapján Moreira könyökölte hason a szenegált, akinek nagyon fájt.
Valahogy kinyögte a hondurasi bíró angolul.
Camara mintha eltalálta volna Tielemans lábát. Kihívták a bírót, hogy nézze meg az esetet.
Moreira beadása után Tielemans a földre került Camara mellett, majd a labda Lukebakióé lett, aki 11 méterről a lécet találta el.
Pedig régen tesztelték az éberségét. Most Bara Ndiaye megkínálta egy távoli lövéssel, amit magabiztosan fogott a kapus.
A korábbi kettő egyaránt elment a tizenegyespárbajig, Paraguay a németeket, Marokkó a hollandokat ejtette ki ily módon.
A 86. és a 89. percben szerzett gólokkal megmenekült Belgium. Jöhet a 2×15 perces hosszabbítás!
Hét percük maradt a csapatoknak.
Botrányosan rosszul jött ki Diaw kapus Trossard beadására, Tielemans pedig befejelte a labdát az üres kapuba. Őrület!
Lukaku robbant be a röviden, és ügyesen bepörgette a labdát a kapus szeme közé! Na, lesz belga feltámadás?
A csapatkapitány Tielemans nagyon mondta a magáét Trossard-nak, az a szerencséjük, hogy az ivószünet alatt lenyugodhatak a kedélyek. Mindenesetre ez a jelenet sokat elmondott a mai belga csapatról.
Mechele rúgta térden az őt átjátszani próbáló Sarrt. Övé a meccs első sárgája.
Mármint olyan, aki egy vébén négy gólt szerzett. Nem más, mint a legendás kameruni csatár, Roger Milla, aki 1990-ben jutott el négy gólig. Ezt állította most be Sarr.
4 – Ismaïla Sarr’s four goals in 2026 are the joint-most by an African player in a single edition of the FIFA World Cup, along with Roger Milla in 1990.
Fantastic. pic.twitter.com/CDLzMNmlWX
— OptaJoe (@OptaJoe) July 1, 2026
Doku és De Bruyne is befejezte, Raskin és Lukebakio jött a helyükre.
Minden tökéletes volt, az indítás, a levétel, a befejezés. Sarrnak ez volt a negyedik gólja a tornán.
Itt lehet megnézni.
Niakhaté varázslatos labdát küldött a védők között beinduló Sarrnak, aki zseniálisan vette át mellel, majd izomból beverte Courtois-nak! 2-0!
Ndiaye ígéretes helyen jutott lövőhelyzetbe, de a labdája elbattyogott a jobb alsó mellett.