Orbán hazaküldte Sorost, Gyurcsány tárgyalna a Jobbikkal, a Nemzeti Múzeumnál tüntettek a diákok
A jobbikosok felesküdtek a Szent Korona másolatára
Végszó
A rendőrök végül mindenkit csak igazoltatás után engedtek el. Mi most elköszönünk, köszönjük megtisztelő figyelmüket!
Tüntetők a járdára szorítva, zavartalan közlekedés a Rákóczi úton

Zsákutca
Már nagyjából 25 rendőr jut egy tüntetőre, a rendőrök körbezárták a tömeget a Rákóczi út-Síp utca sarkánál.
Leváltható

A Rákóczi úton a tüntetők
Már szinte senkinek sem tiszta, merre tartanak, egy csoport a Síp utca sarkánál az úttesten áll.
Rendőrök akcióban, éppen felsegítenek egy tüntetőt

Rékasi Zsigmond beszél a Magyar Rádió épülete előtt

Az Astoria felé tartanak a tüntetők
Demokratikusan megszavazták, mi legyen a következő állomás, az Astoria nyert. Már több a rendőr, mint a tüntető.
Rendőrsorfal a Magyar Rádió épülete előtt

A Facebookon élőzzük a Rádió épülete elé vonuló diákokat
Kövesse itt:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798913933492863/?notif_id=1521140105578943¬if_t=live_video_explicit
Duda Ádernek, Morawiecki Orbánnak üzent
Az 1848-49-es magyar szabadságharcnak nyújtott lengyel segítség máig eleven tanúsága a két egymással szolidáris nemzet barátságának – áll abban az üdvözlő táviratban, amelyet Andrzej Duda lengyel elnök csütörtökön Áder János köztársasági elnöknek küldött. Hasonló üdvözlő táviratot küldött Orbán Viktor kormányfőnek Mateusz Morawiecki lengyel miniszterelnök is.
A PAP hírügynökség által idézett levélben Duda jókívánságait fogalmazta meg, és rokonszenvéről biztosította a magyar nemzetet és személyesen Áder Jánost is.
Rámutatott,
a lengyel-magyar barátság hosszú és dicsőséges hagyományára, mely része a közös európai történelemnek, és mely Európa számára kivételes példáját jelenti a két baráti nemzet közötti szolidáris kapcsolatoknak.
Mateusz Morawiecki lengyel kormányfő az Orbán Viktor miniszterelnöknek címzett ünnepi üdvözlő táviratában hangsúlyozta, a lengyel-magyar testvériség a közös szabadságszereteten alapszik.
A magyar nemzet nem egyszer bizonyította nagyságát, Európa okkal lehet hálás neki
– fogalmazott.
Rékasi Zsigmond

Rékasi Zsigmond: Elindítottunk valamit
A Nemzeti Múzeumtól posztolt egy videót Rékasi.
https://www.facebook.com/ZiggyTheSlamer/videos/1625372657499538/
Rendőrsorfal a Rádió épülete előtt
Egy tüntető éppen azt próbálja megtudni a rendőröktől, miért nem mehetnek be. A háttérben zúg az „elvesztette közpénz-jellegét”.
Hivatalosan vége, de
A tüntetők egy elég nagy csoportja a Magyar Rádió épületéhez vonult. Rengeteg a rendőr a helyszínen.
Itt szeretnék élni!

Diáküntetők a Deák térnél

Az ördöggel is lehet szövetkezni csak a Jobbikkal nem. Vagy de. Vagy nem
Rabok tovább nem leszünk
A tömeg zárásként együtt szavalta el a Nemzeti dalt a Nemzeti Múzeum előtt.
Facebook élő a diákok vonulásáról
ITT:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798863956831194/?notif_id=1521137820047848¬if_t=live_video_explicit
Békemenet: Tudja meg az ellenség, hogy sokan vagyunk
A Békemenet résztvevői szerint több száz éve nem volt olyan vezetője Magyarországnak, mint Orbán Viktor, ezért harcolnak érte és a kormányért. A Szolidaritás rákosista dalokat játszott a felvonulás résztvevőinek, akik ezt elég nehezen viselték.
Csodás drónfelvételeket posztolt Orbán
A ma délutáni Békemenetről jelent egy rövid, összefoglaló videó Orbán Viktor hivatalos Facebook oldalán. Pazar drónfelvételek is vannak benne, ezeken látszik igazán, hogy mekkora tömeg menetelt a Bem tértől a Kossuth térig.
- 00:53 Váratlan fejlemény: szüneteltetik az új Újpest-stadion építését
- 00:45 A vb-meccs után közölte a madridi csatár, hogy el akarja hagyni a klubját
- 00:00 Kivételes lehetőség: prémium otthonok akár 20 millió Ft kedvezménnyel a Waterside Residence-ben.
- 23:06 Messi összehozott egy olyan vb-bravúrt, ami Kocsis Sándoron és rajta kívül csak egy focistának sikerült
- 22:48 Foci-vb: Franciaország - Irak 1-0 (élő)
- 22:11 Már most alig folyik a víz három településen a brutális hőségben
- 21:43 A nap legfontosabb hírei – 2026. június 22.
- 21:39 Visszatér a mentőszolgálathoz a korábban menesztett főorvos
- 21:29 Szabó Bence szolgálati jogviszonyát visszaállították
- 21:05 Összeomlott a klíma: Felfüggesztették a műtéteket az Országos Onkológiai Intézet egyik épületében
- 20:56 A lemondott Starmer utódjelöltje diadalmenetben vonult be Londonba, de a brit kétpártrendszer válsága folytatódik
- 20:41 Magyar Péter: akár magáncégekhez is állami felügyelőt küldhetnek
- 19:00 Nyomozás indult a győri önkormányzati médiacég szerződései miatt
- 18:58 A feng shui szerint erre figyelj a konyha berendezésénél, ha el akarod kerülni a balszerencsét
- 18:57 Magyar: akár kormánytag vagy Tisza Sziget-tag is lehet a következő köztársasági elnök
- 18:26 Meghalt Nyakó Júlia
- 15:25 Meggyilkoltak egy nőt egy ház teraszán a III. kerületben
- 15:11 Gyakorlatilag lenullázza a Fidesz és a KDNP frakcióit, ha 12 évben maximalizálják a képviselőséget
- 15:44 Fidesz: A miniszterelnöknek elment az esze
- 14:14 Sulyok megbízatásának megszűnése, a 70 feletti alkotmánybírók nyugdíjazása, három ciklus után távozó képviselők – itt az Alaptörvény módosítása
- 12:46 Magyar Péter: Ha Sulyok Tamás nem írja alá az Alaptörvény-módosítást, megfosztási eljárás indul ellene
- 18:56 „A Sulyok Tamás-történetnek a mai nappal vége” – Galgóczi Eszter a Magyar Péter által bejelentett Tisztítótűz-műveletről
- 14:36 Polt mellett még három alkotmánybírót golyóz ki a Tisza
- 18:57 Magyar: akár kormánytag vagy Tisza Sziget-tag is lehet a következő köztársasági elnök
- 12:18 Biró Ferenc Pál elmagyarázta, miért került a NER 60 ezer milliárdba
