Timea Babos of Hungary reacts while she plays against to Barbara Haas of Austria during their 2016 US Open Women's Singles match at the USTA Billie Jean King National Tennis Center in New York on August 30, 2016 / AFP PHOTO / KENA BETANCUR

Babosék magabiztos győzelemmel kezdtek

2016. 09. 02. 06:35

Babos Tímea, Jaroslava Svedovával az oldalán győzelemmel kezdett a női párosok versenyében a US Openen. A magyar, kazah kettős 6:3, 6:0-al múlta felül az amerikai Catherine Bellis, Julia Boserup duót az első fordulóban – számol be a babostimea.hu.

A mérkőzés 52 percig tartott, a harmadik helyen kiemelt páros végig magabiztosan játszott, a második szettben adogatóként egy, fogadóként pedig két labdamenetet veszített. A következő ellenfél a Jelena Osztapenko, Andrea Petkovic páros lesz.

Babos Tímea korábban egyesben is továbbjutott, a harmadik körben az ötödik helyen kiemelt Simona Halep vár rá.