Phenjan szinte semmit nem tesz a nukleáris arzenálja leépítéséért a szingapúri csúcs óta. A rezsim olcsón akarja boldoggá tenni Trumpot, ami eddig remekül megy.
Ugyanolyan elitellenesek, mint Trump, keményen bírálják a demokratákat is, és egyre népszerűbbek Amerika-szerte. Lehet-e szocialista ország az Egyesült Államokból?