A volt RTL-es Kőrösi Gábor lett az energiavállalat új vállalati kommunikációért felelős csoportvezetője, egyben a cég sajtószóvivője. Kovács Alexandra lett a marketing és marketingkommunikációs szakterület vezetője.
Panulin Ildikó, Spéder Zoltán hírrádiójának egyik régi szerkesztő-műsorvezetője lett az állami vállalat társasági kommunikációs osztályvezetője, valamint szóvivője.