Több forrás szerint a Hungast-csoport állhat a több önkormányzatot érintő korrupciós ügy egyik szálának középpontjában – a cég körül korábban Papcsák Ferenc és Bánki Erik is megjelent.
Az Uzsoki kórházban soronkívüliséget lehetett vásárolni egy cégen keresztül, ami a korábbi fideszes politikus, jelenleg a jegybank felügyelőbizottsági elnökeként dolgozó Papcsák Ferenchez volt köthető.
Nélkülük nem lehetett volna megszavazni, hogy a zuglói testület mondjon le 150 millió forintról úgy, hogy cserébe 60 milliót kap. Karácsony Gergely vétóra készül, feljelentés is lesz.