A stockholmi volt az első olyan olimpia, amelyen mind az öt kontinens képviseltette magát. A játékok egyik sztárja egy indián származású sportoló volt. A svéd fővárosból a magyarok három aranyéremmel tértek haza.
2008. 07. 15. 17:38