A Gazdasági Versenyhivatal március 28-ai határozatában megállapította, hogy a Tele2 a egyes reklámjai a fogyasztók megtévesztésére alkalmasak voltak, amikor szolgáltatásait ingyenesnek hirdette, illetve összehasonlításai nem voltak tárgyilagosak. A Tele2 szerint nem jogos a büntetés.
2006. 03. 30. 12:44