kézilabda válogatott

Már a Veszprémben rendezett első fordulón is nehéz dolga volt a magyar férfi kézilabda-válogatottnak a a jövőévi világbajnokság selejtezőjében. A négy évvel ezelőtti helyzethez hasonlóan Mocsai Lajos csapata ismét Szlovéniát kapta ellenfélként.
2014. 06. 14. 20:12
Olvasói sztorik