Kikapott Németországban a kéziválogatott

Négy góllal alulmaradt a magyar férfi kézilabda-válogatott a német csapattal szemben az Oldenburgban rendezett pénteki barátságos mérkőzésen.

A szlovének elleni, júniusi világbajnoki selejtezőre készülő magyar nemzeti együttes jól kezdte a találkozót, tíz perc után 4-2-re, húsz perc múltán pedig 8-6-ra vezetett, a szünetig azonban utolérte a házigazda gárda Mocsai Lajos legénységét – írja az MTI.

A második félórában hol itt, hol ott volt az előny, 20-18-at követően egyenlített (21-21), majd át is vette a vezetést a magyar válogatott (22-24), a hajrában azonban a németek voltak minden szempontból “otthon”, és sorozatban szerzett hat találattal 28-24-re győztek a végén már kevésbé összpontosító magyarokkal szemben.

A két válogatott szombaton Lingenben is összecsap.