A statisztikák szerint tavaly több mint 300 ezren léptek be a mobiltelefonosok hazai táborába. A nyolcvanas évek végi előrejelzések alapján e számnak az ezredfordulóig kellett volna elérnie a 30-40 ezret. A gyors növekedés láttán azonban nem elképzelhetetlen, hogy valóra válik a jóslat: néhány éven belül tényleg csupán a "fülek száma" fog határt szabni a fejlődésnek.
1999. 01. 27. 00:00