Zsákutcába jutottak a brexitről folyó tárgyalások, Theresa May pozíciója megingott, egy friss javaslatból pedig kiderül: a brexittel a magyarok igen rosszul járhatnak.
Ami a Néppárttól jobbra van. A miniszterelnök most először nem nyert egyértelműen Brüsszelben. Az EU jobban oda akar most csapni, mint valaha, és ezt Orbán is érezte, ezért inkább hazabeszélt.