A világelső Roger Federer lényegében megnyert mérkőzésen kapott ki a francia Jo-Wilfried Tsongától a Montralban zajló tenisztorna negyeddöntőjében. A svájci klasszis mellett a spanyol Rafael Nadal és a szerb Novak Djokovics is búcsúzott.
2009. 08. 15. 09:14