Nagy Ádámékat az AS Roma, Sallai Rolandékat az AC Milan ütötte ki

A Bologna Nagy Ádámmal a kezdőben fogadta az AS Romát vasárnap délután az olasz labdarúgó-bajnokságban. A vendégek az első félidőben sokat tettek a győzelemért, Fazio és Salah is betalált, így a szünetig már 0-2 volt az állás. A Bolognának két nagy helyzete is volt a második félidő elején, az egyik egy kapufa volt, de nem sikerült szépíteni. Dzeko az utolsó negyed óra kezdetén állította be a 0-3-as végeredményt. Nagy Ádám 63 percet töltött a pályán.

Egy másik magyar játékos is is játszott vasárnap a Serie A-ban, Sallai Rolandot cserélték be az AC Milanhoz látogató Palermóba az 54. percben. A szicíliai együttes 4-0-s vereségbe szaladt bele.

A kiesőjelölt Crotone szállította a nap meglepetését, mivel legyőzték 2-1-re az Intert.