BL: elképesztően izgalmas végjáték a Fradi BL-meccsén

Németországba látogatott a Ferencváros a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 9. fordulójában. Hazai pályán simán nyertek a zöld-fehérek a Thüringer HC ellen február elején.

Lukács Viktória góljával indult a meccs, de a hazaiak rögtön fordítottak. 5-4 után zsinórban négy Fradi-gól következett, majd állandósult a 4-5 gólos vendég előny. Az első félidő hajrájában felzárkózott az ellenfél, 15-17-tel fordultak a csapatok.

5-1-es futással indította a második harminc percet a Thüringer, a magyar gárda egyszer még fordítani tudott, de a németek erőltették rá az akaratukat a mieinkre.

29-26 után azonban zsinórban három FTC-gól következett. 15 másodperccel a vége előtt Kovacsics Anikó egyenlített hetesből, így óriási bravúrral mentett pontot Elek Gábor együttese.