női kézilabda bajnokok ligája
Folyamatosan próbálkozik az európai szövetség.
A Ferencváros így próbál bejutni a női Bajnokok Ligájába.
A magyar kézikapitány örült annak, hogy akadtak magyar győztesek a BL vasárnapi döntőjében.
Története első BL-győzelmét aratta a két magyar válogatott játékossal, Albek Annával és Vámos Petrával felálló Metz, amely 31-29-re nyert a budapesti fináléban a címvédő Győri Audi ETO ellen.
A francia klub története első BL-győzelmét aratta.
Komoly edzői kihívást jelentett a Bajnokok Ligája elődöntője.
Megpróbálhatja megvédeni címét a győri együttes.
Vámos Petra és Albek Anna is tevékenyen hozzájárult a történelmi sikerhez.
Csak a döntőben találkozhatnak egymással.
A Győr mellett két francia és egy román csapat lesz a Final Fourban. Sorsolás hétfőn.
Igaz, idén újraindította a számlálót, mikor újabb ötéves tervet irányzott elő.
A Ferencváros egyszer sem vezetett a mérkőzésen.
Gólgálával tette biztossá a továbbjutását a győri csapat.
A címvédő Győri Audi ETO KC 36-28-ra nyert a dán Odense HB otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének vasárnapi, első mérkőzésén.
Az FTC házigazdaként 31-31-es döntetlent játszott a két magyarral felálló Metz csapatával a női kézilabda-Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén.
A győriek állhatnak bosszút a DVSC kieséséért.
A nyolc között a Vámossal és Albekkal felálló Metz vár majd rá.
Hiába fogadkozott a Dortmund, simán kikapott hazai pályán.
A Debrecen 37-32-re kikapott hazai pályán az előző idényben döntős dán Odensétől.
Odensei győzelmével harmadik lett csoportjában a Ferencváros.
A sok sérült és a rengeteg pontatlanság ezt eredményezte.
Kiszenvedte a sikert a Fradi idegenben a Sola ellen.
Horvát riválisát verte a magyar csapat, amely így továbbra is versenyben van az első két helyért.
Rendes játékidőben legutóbb tavaly januárban kapott ki a győri csapat.