Sokan csak legyintenek arra, hogy olyan pici ország, mint a Zöld-foki Köztársaság azzal számol, hogy továbbjuthat a csoportjából a világbajnokságon. Az afrikai nemzet azonban hatalmas fejlődésen ment keresztül az elmúlt években. Mi Stopiráék titka?
Kit érdekel egy norvég–üzbég vagy egy japán–zöld-foki-szigeteki vb-meccs? Túl sok a 48 csapat? Vagy ellenkezőleg: végre olyanokat enged álmodni, akik eddig nem jártak világbajnokságon? És miért akarják átalakítani az európai selejtezők rendszerét?