Csehországban már megvetette a lábát a német halétterem lánc, és rövidesen az osztrák leányvállalaton keresztül hazánkban és Lengyelországban is bemutatkozhat. Az első budapesti étterem a tervek szerint ősszel nyitja meg a kapuit, a lengyeleknek 2006-ig kell várniuk.
2005. 06. 16. 11:32