Háromnapos konferenciára gyűltek össze az ország evangélikus pedagógusai. A több mint egy évtizede minden esztendőben megrendezett találkozó célja többrétű, de természetesen az első a vallás és a tanítás népszerűsítése.
2012. 07. 04. 13:22