Orbán és Lázár nem mondtak igazat a népszavazás céljáról, és komoly bajkeverőkké válunk az Európai Unión belül. Ráadásul az egésznek nincs értelme azon kívül, hogy erre figyelünk, ne az érvénytelen népszavazásra.
Másfél hét van a népszavazásig, nem csoda, hogy a 63. Kormányinfón is a bevándorlás volt a vezető téma. Kiderült az is, hogy „nyílt forráskódú” lesz a közigazgatás.
A miniszter szerint a tranzitzónákban "műsort csináló" menekültek négyötöde fiatal férfi, nagyon kevés volt a család. Visszanéztük a képeinket. Itt valami nagyon nem stimmel.