Az önkormányzati választások második fordulóját tartják vasárnap Görögországban, miután az egy hete megrendezett első menetben a Jeórjiosz Papandreu kormányfő vezette szocialisták némi előnyre tettek szert a jobboldallal szemben.
2010. 11. 14. 13:45