Bár sírva fakadt az ítélőtáblán a 21 éves informatikus gyilkosa, az áldozat anyja szerint ez csak színjáték volt. Először szólalt meg a csepeli kenyérgyárban megölt fiú édesanyja, aki néhány hónapon belül mindkét fiát elvesztette.
Jogerős ítéletet hozott a bíróság annak a Budapesten élő norvég férfit, aki tömegmészárlással fenyegetőzött, és gyermekpornográf felvételeket is találtak nála.
A nő kórházban hagyta a gyermeket a szülés után, és csak fél évvel a bűncselekmény előtt kapta meg a szülői felügyeleti jogot. A pici apja tudott a kegyetlen verésről. de hagyta meghalni a kisgyermeket.
K. Gábor már a vérfürdő előtti éjszaka már ott fütyörészett a nő udvarán. Ki is mentek a rendőrök a házhoz, de nem sokkal később távoztak. A kétgyermekes nőt 17 szúrással kivégezték másnap reggel.