jászberényi sándor
2015-re hangszerelve.
2015. 02. 17. 14:42
Ne vétkeinket nézze, hanem, hogy milyen szépen pucsítunk. És vegye el, ami tetszik.
2015. 02. 17. 09:00
Ha ezt így folytatod tovább, kénytelen leszek szólni Ildikónak.
2014. 12. 27. 19:19
"A Jézuskától egyébként mindketten svéd lányokat kértünk karácsonyra." Szerzőink jelentik Thaiföldről és Kairóból.
2014. 12. 25. 12:27
Az nyitotta ki a bicskát, hogy egy kvázi demokratikus országban, a demokratikusan megválasztott, demokratikus párt vezető elitje elkezdett arisztokrataként viselkedni.
2014. 12. 19. 15:17
Menj ki tüntetni, de ne a Fidesz ellen tüntess, mert nem egyedül az övék a felelősség, hogy itt tartunk.
2014. 11. 17. 09:34















