A BSE lesz a Nyíregyháza ellenfele a női röplabda NB I-es ligabajnokság fináléjában, miután a fővárosi együttes az elődöntő negyedik mérkőzésén idegenben legyőzte a Gödöllőt, ezzel pedig 3-1-re nyerte a párharcot.
2009. 03. 23. 19:25