Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2009. 03. 22. 21:30

A svájci klasszis vereségével végződött a nyolcadik Roger Federer-Andy Murray csata, a brit a döntőben az amerikai Andy Roddickot legyűrő spanyol Rafael Nadallal találkozik.


Atlétika

Róma Maraton:
Férfiak:
1. Kiptoo Kolum (kenyai) 2:07:17
2. Kiprop Kirui (kenyai) 2:08:23
3. Ngeny (kenyai) 2:08:41
Nők:
1. Dado (etióp) 2:27:08 ó
2. Filonjuk (ukrán) 2:27:43
3. Lema Kebebush (etióp) 2:28:08

Tokió Maraton

Férfiak:
1. Kipsang (kenyai) 2:10:27
2. Kazuhiro (japán) 2:11:01
3. Kenszuke (japán) 2:11:25
Nők:
1. Mizuho (japán) 2:25:38
2. Jukari (japán)2:28:55
3. Reiko (japán) 2:29:19

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
San Jose Sharks-Dallas Stars 5-2
Ottawa Senators-NY Islanders 5-2
NY Rangers-Buffalo Sabres 5-3
Carolina Hurricanes-Washington Capitals 4-1
Montreal Canadiens-Toronto Maple Leafs 2-5
Florida Panthers-Columbus Blue Jackets 1-3
Tampa Bay Lightning-Atlanta Thrashers 3-4 – sz.l.
Phoenix Coyotes-Vancouver Canucks 1-5

OB I
Az 5-7. helyért:
Ferencváros – Miskolci Jegesmedvék 6-5
A bajnokság végeredménye:
1. Alba Volán, 2. Újpest, 3. Dunaújvárosi Acélbikák.Docler, 4. Budapest Stars, 5. Miskolc, 6. FTC, 7. Alba Volán II.

Kézilabda

Férfi Eb-selejtező, 4. selejtezőcsoport:
Finnország-Szlovákia 17-32
Horvátország-Görögország 32-20
Az állás:
1. Magyarország 8 pont/4 mérkőzés, 2. Horvátország 6/4 (129-96), 3. Görögország 6/6 (156-152), 4. Szlovákia 4/4, 5. Finnország 0/6

Samsung-kupa, Bécs
, 3. forduló:
Magyarország-Norvégia 31-30
Tunézia-Ausztria 26-24
Szombati eredmények, 2. forduló:
Ausztria-Magyarország 26-25
Norvégia-Tunézia 33-31
Végeredmény:
1. Magyarország 4 pont, 2. Norvégia 4, 3. Tunézia 2, 4. Ausztria 2
Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmények döntöttek.

Női BL, középdöntő, 6., utolsó forduló:
II. csoport:
Podgorica (montenegrói)-Ljubljana (szlovén) 37-32
Végeredmény:
1. Győr 9 pont, 2. Valcea 6, 3. Podgorica 5, 4. Ljubljana 4
I. csoport:
Viborg (dán)-Hypo NÖ (osztrák) 33-31
Podravka Koprivnica (horvát)-Ikast (dán) 36-26
Végeredmény:
1. Viborg 10 (196-166), 2. Hypo NÖ 10 (195-166), 3. Koprivnica 4, 4. Ikast 0
Az elődöntőben:
Hypo NÖ-Győr és Valcea-Viborg
Az első mérkőzéseket április 10. és 12., a visszavágókat pedig 17. és 19. között kell megrendezni úgy, hogy a csoportelsők kezdenek idegenben.

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Cleveland Cavaliers-Atlanta Hawks 102-96
Charlotte Bobcats-Indiana Pacers 83-108
Orlando Magic-NY Knicks 110- 103
Memphis Grizzlies-Boston Celtics 87-105
Chicago Bulls-LA Lakers 109-117
Milwaukee Bucks-Portland TrailBlazers 84-96
Phoenix Suns-Washington Wizards 128-96

Női NB I:
MKB-Euroleasing Sopron – MiZo Pécs 83-64
BEAC-Újbuda – Helios BC Szombathely 94-34

Labdarúgás

NB I:
Diósgyőr-Vasas 1-0

NB II

Keleti csoport:
DVSC-TEVA II – Kazincbarcika 4-0
Makó-MTK Budapest II 2-1
Bőcs – Vác-Újbuda 1-2
BKV Előre-Jászberény 3-1
Az élcsoport:
1. Ferencváros 42 pont/17 mérkőzés, 2. DVSC-TEVA II 38/18, 3. Bőcs 36/18
Nyugati csoport:
Barcs-Gyirmót 1-2
Kaposvölgye-Budaörs 1-0
Az élcsoport:
1. PMFC 41 pont, 2. Gyirmót 40, 3. Kaposvölgye 35

Anglia, Premier League:
Wigan-Hull City 1-0
Manchester City-Sunderland 1-0
Liverpool-Aston Villa 5-0

Argentína, Clausura:

Godoy Cruz-Gimnasia La Plata 1-1
Argentinos Juniors-Gimnasia Jujuy 0-1
Rosario Central-Vélez Sarsfield 1-1

Brazília, Paulista A1:
Ponte Preta-Barueri 2-5
Marilia Atletico-Oeste FC 2-2
Mirassol-Sao Caetano 4-2
Mogi Mirim-Guarani 1-2
Noroeste-Bragantino 0-0
Guaratingueta-Palmeiras 1-1
Botafogo Ribeirao-Santo Andre 2-2

Franciaország, Ligue I:
Lorient-Saint-Etienne 3-1
Lyon-Sochaux 2-0

Hollandia, Eredivisie
Roda-Den Haag 2-0
Breda-Ajax 0-3
Alkmaar-Feyenoord 0-0
Volendam-Utrecht 0-0
Twente-Groningen 2-1
Szombati mérkőzések:
PSV Eindhoven-Vitesse 2-0
Sparta Rotterdam-Heracles 1-0

Németország, Bundesliga:
Schalke-Hamburg 1-2

Olaszország, Serie A
Bologna-Cagliari 0-1
Chievo-Palermo 1-0
Fiorentina-Siena 1-0
Genoa-Udinese 2-0
Inter-Reggina 3-0
Lecce-Atalanta 2-2
Torino-Sampdoria 1-3
Szombati mérkőzés:
Roma-Juventus 1-4

Spanyolország, Primera División:
Barcelona-Málaga 6-0
Deportivo-Real Betis 1-1
Getafe-Recreativo 2-1
Numancia-Gijon 2-1
Osasuna-Espanyol 1-0
Santander-Valencia 0-1
Real Madrid-Almeria 3-0
Szombati mérkőzések:
Villarreal-Bilbao 2-0
Sevilla-Valladolid 4-1

Lovassport

Díjugrató verseny, Kaposvár
Nagydíj, döntő (22 induló):
1. Juraj Hanulay (szlovák, Quality) 0 hibapont – 41.92 mp
2. Szabó Gábor (Szabó Team LK, Ukarlos) 0 – 46.27
3. Monika Stangelova (szlovák, Lukas Ninja) 1 – 37.00
Kis kör döntő (57):
1. Técsy Attila (Katalán) 0 – 30.60 mp
Közép kör, döntő (44):
1. Varga Balázs (Kabóka Kft., Lux V) 0 – 31.00 mp
Fiatal lovak versenye, döntő (38 induló):
1. Czékus Zoltán (Morris LK, Apolló) 0 – 55.62 mp

Ökölvívás

Profi címmérkőzés
Nehézsúly, Stuttgart:
Vi. Klicsko (ukrán)-Gomez (kubai) – TKO a 9. menetben

Röplabda

Férfi NB I
Középszakasz az 1-4. helyért:

Szegedi RSE – Dunaferr SE 0-3
A középszakasz végeredménye:
1. Kaposvár 12 pont, 2. Kecskeméti RC 10, 3. Dunaferr 7 (6-15), 4. Szeged 7 (3-15))
A negyeddöntős rájátszás az alsóház sorrendjének véglegessé válása után kezdődik.
Középszakasz az 5-9. helyért:
Szolnoki RK – Veszprémi RC 3:0

Férfi MK
Negyeddöntő:
Kazincbarcika–Kaposvár 0-3

Rövidpályás gyorskorcsolya

OB, Budapest:
Férfiak
1000 m:
1. Knoch Viktor (PKSE) 1:48.775
2. Lóth Dávid Manó (TRGSE) 1:49.389
3. Tutrai Tamás (TRGSE) 1:49.416
3000 m:
1. Knoch 5:23.144
2. Tarcali Attila (TRGSE) 5:24.462
3. Lóth 5:27.092
Összetett:
1. Knoch 136 pont, 2. Lóth 68, 3. Tutrai 55
5000 méteres váltó:
1. TRGSE (Tarcali Attila, Tutrai Tamás, Lóth Dávid Manó, Liu Sao Lin) 7:47.819
2. Főnix 7:51.111
Nők
1000 m:
1. Heidum Bernadett (TRGSE) 1:33.852
2. Keszler Andrea (TDKE) 1:34.632
3. Lajtos Szandra (SZKE Szeged) 1:36.350
3000 m:
1. Heidum 6:06.091
2. Keszler 6:06.206
3. Kónya Zsófia (SZKE Szeged) 6:09.981
Összetett:
1. Heidum 107 pont, 2. Keszler 97, 3. Lajtos 55

Síugrás

Vk, Planica:
1. Olli (finn) 424,6 pont (211 és 219,5 méter)
2. Malysz (lengyel) 412,4 (210/209,5)
3. Kranjec (szlovén) 409,6 (205,5/212,5) és Ammann (svájci) 409,6 (210/208)
A Vk végeredménye 27 verseny után:
1. Gregor Schlierenzauer (osztrák) 2083 pont, 2. Ammann 1776 3. Wolfgang Loitzl (osztrák) 1396

Tenisz

Férfi torna, Indian Wells
Elődöntő:
Nadal (spanyol, 1.)-Roddick (amerikai, 7.) 6:4, 7:6
Murray (brit, 4.)-Federer (svájci, 2.) 6:3, 4:6, 6:1

Torna

Vk, Cottbus
Férfiak, ugrás:
6. Szalontai István

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Megszólalt Havas Henrik

NEW YORK, NY - DECEMBER 09: People carry signs addressing the issue of sexual harassment at a #MeToo rally outside of Trump International Hotel on December 9, 2017 in New York City.   Stephanie Keith/Getty Images/AFP
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.