A Veszprém magabiztosan verte a FTC-t a kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében. A veszprémieknél először játszott a szerb Zsarko Sesum azóta, hogy február 8-án, a román Marian Cozma meggyilkolásakor súlyos fejsérülést szenvedett.
2009. 04. 18. 22:06