Élet-Stílus

Pénteki eredmények

admin
admin

2009. 02. 27. 20:34

Az acapulcói női torna negyeddöntőjében Szávay Ágnes háromszettes vereséget szenvedett az amerikai Venus Williamstől.

Alpesi sí

Vk-verseny, Bansko
Női lesiklás:
1. Suter (svájci) 1:45.68
2. Fischbacher (osztrák) 1:46.83
3. Fanchini (olasz) és Vonn (amerikai) 1:46.92-1:46.92
Az összetett Vk állása 26 verseny után:
1. Vonn 1434 pont, 2. Riesch (német) 1088, 3. Pärson (svéd) 960
A szakági Vk állása 5 verseny után:
1. Vonn 380 pont, 2. Gisin (svájci) 262, 3. Pärson 220

Bob

Vb, Lake Placid
Női szkeleton:
1. Trott (német) 3:47.97 (55.45/56.84/57.21/58.47)
2. Williams (brit) 3:48.56 (55.77/57.17/57.59/58.03)
3. Szymkowiak (német) 3:48.61 (56.17/56.90/57.28/58.26)

Északi sí

Vb. Liberec
Férfi síugrás, nagysánc:
1. Küttel (svájci) 141,3 pont (133,5 m)
2. Schmitt (német) 140,9 (133)
3. Jacobsen (norvég) 139,5 (132,5)

Sífutás, férfi 4×10 km-es váltó:

1. Norvégia (Rönning, Hjelmeset, Hofstad, Northug) 1:41:50.6
2. Németország (Filbrich, Angerer, Göring, Teichmann) +2.6
3. Finnország (Heikkinen, Jauhoja:rvi, Kattilakoski, Nousiainen) +43.9

Hódeszka

Téli Universiade, Harbin
Big Air versenyszám:
8. Balogh Ádám

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Boston Bruins-Anaheim Ducks 6-0
NY Islanders-Toronto Maple Leafs 4-5 – szétlövés
Carolina Hurricanes-Buffalo Sabres 2-1 – sz.l.
New Jersey Devils-Colorado Avalanche 4-0
Washington Capitals-Atlanta Thrashers 4-3
NY Rangers-Florida Panthers 1-2
Ottawa Senators-San Jose Sharks 1-2
Nashville Predators-Phoenix Coyotes 4-1
Dallas Stars-St. Louis Blues 1-3
Edmonton Oilers-Columbus Blue Jackets 0-1

OB I
Az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzések:
Újpest-Alba Volán II 8-3
Dunaújvárosi Acélbikák.Docler-FTC 6-2

Kézilabda

Férfi NB I:
Tatabánya Carbonex-PLER 22-29

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Houston Rockets-Cleveland Cavaliers 93-74
LA Lakers-Phoenix Suns 132-106

Férfi NB I:
Debreceni Egyetem KE-Szolnoki Olaj 66-88

Női NB I:
SEAT Foton Győr – Vasas-Csata 85-46

Labdarúgás

Anglia, FA-kupa:
Hull City-Sheffield Utd. 2-1

Brazília, Paulista bajnokság:
Marilia Atletico-Guaratingueta 2-2
Mirassol-Ponte Preta 2-2
Bragantino-Santos 2-2
Sao Paulo-Oeste 3-0

Libertadores-kupa
5. csoport:
Estudiantes-Universitario 1-0
6. csoport:
Chivas Guadalajara-Everton 6-2
8. csoport:
San Luis-Libertad 0-1

UEFA-kupa, a 32 között, visszavágók:
Milan-Werder Bremen 2-2
Továbbjutott: a Werder 3-3-as összesítéssel.
Valencia-Dinamo Kijev 2-2
Tj: a Kijev 3-3-as összesítéssel.
Ajax-Fiorentina 1-1
Tj: az Ajax 2-1-es összesítéssel.
Stuttgart-Zenit 1-2
Tj: a Zenit, 4-2-es összesítéssel.
Standard Liege-Braga 1-1
Tj: a Braga 4-1-es összesítéssel.
Udinese-Lech Poznan 2-1
Tj: az Udinese 4-3-as összesítéssel.
Manchester City-Köbenhavn 2-1
Tj: a Manchester 4-3-as összesítéssel.
Saint-Etienne-Olimpiakosz 2-1
Tj: a Sanit-Etienne, 5-2-es összesítéssel.
Deportivo-Aalborg 1-3
Tj: az Aalborg, 6-1-es összesítéssel.
Tottenham-Sahtar Doneck 1-1
Tj: a Sahtar 3-1-es összesítéssel.
Twente- Marseille 0-1, 11-esekkel 6-7
Tj: a Marseille 1-1-es összesítés után, tizenegyesekkel.
Wolfsburg-Paris SG 1-3
Tj: a PSG, 5-1-es összesítéssel.
Galatasaray-Bordeaux 4-3
Tj: a Galatasaray 4-3-as összesítéssel.
Metaliszt Harkov-Sampdoria 2-0
Tj: a Harkov, 3-0-ás összesítéssel.
CSZKA Moszkva-Aston Villa 2-0
Tj: a CSZKA 3-1-es összesítéssel.
Hamburg-NEC 1-0
Tj: a Hamburg, 4-0-ás összesítéssel.

Röplabda

Férfi közép-európai liga
Alapszakasz, 12. forduló:
Kométa-Kaposvár-Posojilnica Aich/Dob (osztrák) 2-3

NB I, középszakasz

Az 1–4. helyért, 3. forduló:
Kecskeméti RC–Szegedi RSE 3-0

Tenisz

Férfi torna, Acapulco
Negyeddöntő:
Monfils (francia, 2.)-Mayer (argentin) 6:3, 6:7, 4:1-nél fa.
Almagro (spanyol, 4.)-Traver (spanyol) 6:2, 7:6
Acasuso (argentin, 5.)-Robredo (spanyol, 3.) 7:5, 6:2
Arguello (argentin)-Köllerer (osztrák) 6:3, 7:6
Az elődöntőben: Monfils-Acasuso és Almagro-Arguello

Férfi torna, Delray Beach
Nyolcaddöntő:
Fish (amerikai, 1.)-Spadea (amerikai) 6:4, 6:1
Serra (francia, 6.)-Zverev (német) 6:3, 4:6, 6:4
Chardy (francia, 7.)-Golubjov (kazah) 7:6, 7:5
Bagdatisz (ciprusi)-Sela (izraeli) 7:6, 6:3

Férfi torna, Dubaj
Elődöntő:
Djokovics (szerb, 1.)-Simon (francia, 3.) 3:6, 7:5, 7:5
Ferrer (spanyol, 4.)-Gasquet (francia) 6:2, 6:2

Női torna, Acapulco
Negyeddöntő:
V. Williams (amerikai, 1.)-Szávay 6:2, 5:7, 6:1
Pennetta (olasz, 2.)-Cetkovska (cseh) 2:6, 6:3, 6:0
Benesova (cseh, 4.)-Johansson (francia) 6:1, 6:3
Strycova (cseh)-Ani (észt) 4:6, 7:5, 6:1
Az elődöntőben: V. Williams-Strycova és Pennetta-Benesova

Fedett ob
1. forduló (a 16 közé jutásért)
Nők:
Király Pálma (MTK, 1.)-Müller Réka (Metro) 6:4, 6:1
Mikó Zsófia (Marcal TCE, 8.)-Várnagyi Réka (SKSE) 6:0, 6:2
Bukta Ágnes (SzUSE)-Pump Luca (Baja) 6:1, 6:4
Férfiak:
Balázs György (Kiskastély, 1.)-Noszály Sándor (Diego) 6:1, 6:3
Tóth Bencze Gyula (IDOM, 2.)-Molnár Krisztián (IDOM) 3:6, 6:2, 6:4

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.