Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2009. 03. 21. 21:37

A San Antonio Spurs folytatta rapszodikus teljesítményét, a texasi együttes ezúttal otthonában kapott ki a címvédő Bostontól az NBA alapszakaszában.


Asztalitenisz

Pro Tour, Bréma
Nők
Nyolcaddöntő:
Jü Meng Jü (szingapúri)-Tóth Krisztina 4-1

Atlétika

Mezeifutó OB
Férfiak
12 km, egyéni:
1. Koszár Zsolt (VOSSEN-Szentgotthárd) 37:24
2. Szabó Imre (Vasas-Humansoft) 37:36
3. Berecz Lajos (Mezőtúri SSE) 37:44
Csapat:
1. Vasas-Humansoft A (Szabó, Rezessy Gergely, Kustos Szabolcs)
6 km, egyéni:
1. Minczér Albert (VEDAC) 18:31
2. Kovács Ádám (MISI SC) 18:35
3. Csillag Balázs (AC Szekszárd) 18:53
Csapat:
1. VEDAC A (Minczér, Takács Dávid, Búcsú Dénes)

Nők
5,5 km, egyéni:
1. Papp Krisztina (ÚTE) 18:48
2. Szederkényi-Takács Andrea (Vasas-Humansoft) 19:19
3. Tóth Lívia (VEDAC) 19:26
Csapat:
1. VEDAC A (Tóth, Kovács Zsófia, Badis Anissa)

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
New Jersey Devils-Minnesota Wild 4-0
Carolina Hurricanes-NY Islanders 5-4
Atlanta Thrashers-Detroit Red Wings 3-6
Buffalo Sabres-Philadelphia Flyers 4-6
Pittsburgh Penguins-LA Kings 4-1
Chicago Blackhawks-Edmonton Oilers 4-5 – h.u.
Calgary Flames-St. Louis Blues 2-3

OB I
Döntő, 5. mérkőzés:
Alba Volán-Újpest 4-0
A párharcot 4-1-es összesítéssel az Alba Volán nyerte.

Kézilabda

Női kézilabda BL:
Győri ETO KC-Valcea 30-28

Női NB I:
Vác – DVSC-Aquaticum 29-29
Hódmezővásárhely – Fehérép-Alcoa 22-23
Vasas – Kiskunhalas 19-22
FTC-Dunaferr 41-19

Férfi Samsung-kupa, Bécs

1. forduló, pénteki eredmények:
Magyarország-Tunézia 31-29
Norvégia-Ausztria 40-33

Kosárlabda

Férfi NB I:
Pécsi VSK-Falco KC Szombathely 95-66
Dombóvár KC-Atomerőmű SE 80-78
Szolnoki Olaj-Marso NYKK 85-70
Albacomp-Soproni sÖrdögök 100-88
Körmend-Kecskemét 88-95

NBA, alapszakasz:

Toronto Raptors-Charlotte Bobcats 89-102
Indiana Pacers-Dallas Mavericks 92-94
New Jersey Nets-Miami Heat 96-88
NY Knicks-Sacramento Kings 94-121
Detroit Pistons-LA Clippers 108-90
Oklahoma City Thunder-Utah Jazz 94-101
New Orleans Hornets-Memphis Grizzlies 96-84
San Antonio Spurs-Boston Celtics 77-80
Houston Rockets-Minnesota Timberwolves 107-88
Denver Nuggets-Washington Wizards 116-105
Golden State Warriors-Philadelphia 76ers 119-111

Női NB I:
Szeviép-Szeged – BSE 68-52
Szolnoki NKK – Zala Volán-ZTE 66-57
Vasas-Csata – Ceglédi EKK 94-45

Labdarúgás

NB I:
ZTE-Budapest Honvéd 1-1
Siófok-Haladás 0-1
Fehérvár-REAC 4-0
Győr-Kaposvár 1-1
Nyíregyháza-Kecskeméti TE 3-3
Paks-MTK Budapest 0-1

NB II
Keleti csoport:
Vecsés-Cegléd 2-1
Tököl-ESMTK 1-2
Baktalórántháza-Szolnok 2-2
Az élcsoport:
1. Ferencváros 42 pont/17 mérkőzés, 2. Bőcs 36/17, 3. DVSC-TEVA II 35/17
Nyugati csoport:
Százhalombatta-Integrál-DAC 2-3
Felcsút-ZTE II 2-0
Tatabánya-Ajka 1-0
Lombard Pápa-Győri ETO II 4-0
PMFC-Baja 2-0
Az élcsoport:
1. PMFC 41/18, 2. Gyirmót 37/17, 3. Kaposvölgye 32/17

Anglia, Premier League:
Portsmouth-Everton 2-1
Fulham-Manchester United 2-0
Blackburn-West Ham 1-1
Stoke City-Middlesbrough 1-0
West Bromwich-Bolton 1-1
Tottenham-Chelsea 1-0
Newcastle-Arsenal 1-3

Franciaország, Ligue 1:
Auxerre-Le Mans 2-0
Le Havre-Bordeaux 0-3
Lille-Grenoble 2-1
Nancy-Monaco 0-1
Nice-Caen 2-2
Rennes -Valenciennes 0-0
Marseille-Nantes 0-0

Hollandia, Eredivisie:
Nijmegen-Willem II 0-0
Pénteki mérkőzés:
De Graafschap-Heerenveen 2-0

Németország, Bundesliga
Stuttgart-Hertha 2-0
Bayern-Karlsruhe 1-0
Dortmund-Bremen 1-0
Cottbus-Köln 0-2
Hoffenheim-Hannover 2-2
Leverkusen-Frankfurt 1-1
Bielefeld-Wolfsburg 0-3
Pénteki mérkőzés:
Mönchengladbach-Bochum 0-1

Olaszország, Serie A:
Catania-SS Lazio 1-0

Röplabda

Férfi NB I
Középszakasz, az 5–9. helyért:
MAFC-Mapei – Debreceni EAC 3-0

Női NB I
Elődöntő, 3. mérkőzés:
Nyíregyháza–Vasas 3-0
A párharc végeredménye: 3-0
BSE-FCSM – TEVA-Gödöllői RC 3-0
A párharc állása: 2-1 a BSE javára
Rájátszás az 5–8. helyért, 1. mérkőzés:
UTE Volley – MÁV Előre 3-0

Rövidpályás gyorskorcsolya

OB
Férfiak
500 m:
1. Knoch Viktor (PKSE) 44.657
2. Tutrai Tamás (TRGSE) 45.548
3. Lóth Dávid Manó (TRGSE) 46.865
1500 m:
1. Knoch 2:33.176
2. Lóth 2:34.432
3. Tutrai 2:35.815
Nők
500 m:
1. Heidum Bernadett (TRGSE) 46.981 mp
2. Keszler Andrea (TDKE) 47.028
3. Lajtos Szandra (SZKE Szeged) 48.442
1500 m:
1. Keszler 2:31.174 p
2. Lajtos 2:31.252
3. Kónya Zsófia (SZKE Szeged) 2:31.603

Síugrás

Vk, Plancia
Sírepülés, csapat:
1. Norvégia 793,4 (Tom Hilde 209 m, Johan Remen Evensen
216 m, Anders Jacobsen 195,5 m, Anders Bardal 201,5 m)
2. Lengyelország 761,9
3. Oroszország 734,6

Tenisz

Férfi torna, Indian Wells
Negyeddöntő:
Nadal (spanyol, 1.)-Del Potro (argentin) 6:2, 6:4
Roddick (amerikai, 7.)-Djokovics (szerb, 3.) 6:3, 6:2

Női torna, Indian Wells
Elődöntő:
Zvonarjova (orosz, 4.)-Azarenka (fehérorosz, 8.) 6:3, 6:3
Ivanovics (szerb, 5.)-Pavljucsenkova (orosz) 6:2, 6:3

Vízilabda

LEN-kupa, elődöntő, visszavágó:
Szeged-Beton VE – Szintyezs Kazany (orosz) 8-5

Euroliga, csoportselejtező, 6. forduló:
TEVA-VasasPlaket – ZF-Eger 11-10

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Megszólalt Havas Henrik

Miniature figures near Bitcoin physical coin. Futures on Bitcoins increased by more than 20% after their American debut on the Chicago Cboe Futures Exchange.  (Photo by Manuel Romano/NurPhoto)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.