A jegyzési időszak első három napján közel másfél milliárd forint áramlott be az OTP Alapkezelő Rt. két új alapjába: az OTP Alfa és az OTP Prizma Alapba – jelentette be csütörtökön, Takács András, az OTP Bank befektetési igazgatója.
2005. 02. 17. 15:14