mob

Schmitt Pál lemondása után az elnöki posztra az pályázhat, aki tagja a MOB-nak és legalább két másik tag ajánlja. A pofi bokszolónak ez nem jelenthet problémát, már most nagyon sokan jelezték a sport világából, hogy támogatják. Kokó szerint azonban „ez nem egy lefutott meccs”. „Nagy örömmel lennék ugyan a MOB elnöke, de ha nem engem [...]
2010. 07. 05. 08:59
Az Országgyűlés elnöke szerdán parlamenti dolgozószobájában fogadta a MOB-iroda munkatársait, akiknek – az olimpiai bizottság honlapjának csütörtöki beszámolója szerint – azt mondta: miután alkotmányjogászokkal konzultált és sehol sincs leírva, hogy a Parlament és a MOB elnöki tisztsége összeférhetetlen lenne, továbbra is marad az olimpiai bizottság élén. Erre azért is vállalkozik, mert a hazai sportéletben is [...]
2010. 05. 20. 09:52
Olvasói sztorik