A Győri Nemzeti Színház többször bizonyította már, hogy szívesen egy jótékony kezdeményezés mellé áll. Április 23-án egy újabb akciót támogat a teátrum.
Rupnik Károly, a Győri Nemzeti Színház művésze március 21-én önálló esttel várja rajongóit. A humoros, szatirikus műsort a Zichy-palotában láthatja a közönség.
2012-ben várhatóan négy Pezsgő Világ Est és ismét egy nagyobb szabású Pezsgő és Champagne Kóstoló Fesztivál is várja majd mindazokat, akik rajonganak a cikázó buborékokért.