Valószínűleg ott lesz a június 9-én kezdődő németországi világbajnokságon Zvonimir Vukics, a szerb-montenegrói válogatott középpályása. A játékos a téli szünet alatt törte lábát, ám szépen gyógyult, és nemrégiben újra pályára léphetett.
2006. 05. 04. 19:13