Orbán hazaküldte Sorost, Gyurcsány tárgyalna a Jobbikkal, a Nemzeti Múzeumnál tüntettek a diákok
A jobbikosok felesküdtek a Szent Korona másolatára
Végszó
A rendőrök végül mindenkit csak igazoltatás után engedtek el. Mi most elköszönünk, köszönjük megtisztelő figyelmüket!
Tüntetők a járdára szorítva, zavartalan közlekedés a Rákóczi úton

Zsákutca
Már nagyjából 25 rendőr jut egy tüntetőre, a rendőrök körbezárták a tömeget a Rákóczi út-Síp utca sarkánál.
Leváltható

A Rákóczi úton a tüntetők
Már szinte senkinek sem tiszta, merre tartanak, egy csoport a Síp utca sarkánál az úttesten áll.
Rendőrök akcióban, éppen felsegítenek egy tüntetőt

Rékasi Zsigmond beszél a Magyar Rádió épülete előtt

Az Astoria felé tartanak a tüntetők
Demokratikusan megszavazták, mi legyen a következő állomás, az Astoria nyert. Már több a rendőr, mint a tüntető.
Rendőrsorfal a Magyar Rádió épülete előtt

A Facebookon élőzzük a Rádió épülete elé vonuló diákokat
Kövesse itt:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798913933492863/?notif_id=1521140105578943¬if_t=live_video_explicit
Duda Ádernek, Morawiecki Orbánnak üzent
Az 1848-49-es magyar szabadságharcnak nyújtott lengyel segítség máig eleven tanúsága a két egymással szolidáris nemzet barátságának – áll abban az üdvözlő táviratban, amelyet Andrzej Duda lengyel elnök csütörtökön Áder János köztársasági elnöknek küldött. Hasonló üdvözlő táviratot küldött Orbán Viktor kormányfőnek Mateusz Morawiecki lengyel miniszterelnök is.
A PAP hírügynökség által idézett levélben Duda jókívánságait fogalmazta meg, és rokonszenvéről biztosította a magyar nemzetet és személyesen Áder Jánost is.
Rámutatott,
a lengyel-magyar barátság hosszú és dicsőséges hagyományára, mely része a közös európai történelemnek, és mely Európa számára kivételes példáját jelenti a két baráti nemzet közötti szolidáris kapcsolatoknak.
Mateusz Morawiecki lengyel kormányfő az Orbán Viktor miniszterelnöknek címzett ünnepi üdvözlő táviratában hangsúlyozta, a lengyel-magyar testvériség a közös szabadságszereteten alapszik.
A magyar nemzet nem egyszer bizonyította nagyságát, Európa okkal lehet hálás neki
– fogalmazott.
Rékasi Zsigmond

Rékasi Zsigmond: Elindítottunk valamit
A Nemzeti Múzeumtól posztolt egy videót Rékasi.
https://www.facebook.com/ZiggyTheSlamer/videos/1625372657499538/
Rendőrsorfal a Rádió épülete előtt
Egy tüntető éppen azt próbálja megtudni a rendőröktől, miért nem mehetnek be. A háttérben zúg az „elvesztette közpénz-jellegét”.
Hivatalosan vége, de
A tüntetők egy elég nagy csoportja a Magyar Rádió épületéhez vonult. Rengeteg a rendőr a helyszínen.
Itt szeretnék élni!

Diáküntetők a Deák térnél

Az ördöggel is lehet szövetkezni csak a Jobbikkal nem. Vagy de. Vagy nem
Rabok tovább nem leszünk
A tömeg zárásként együtt szavalta el a Nemzeti dalt a Nemzeti Múzeum előtt.
Facebook élő a diákok vonulásáról
ITT:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798863956831194/?notif_id=1521137820047848¬if_t=live_video_explicit
Békemenet: Tudja meg az ellenség, hogy sokan vagyunk
A Békemenet résztvevői szerint több száz éve nem volt olyan vezetője Magyarországnak, mint Orbán Viktor, ezért harcolnak érte és a kormányért. A Szolidaritás rákosista dalokat játszott a felvonulás résztvevőinek, akik ezt elég nehezen viselték.
Csodás drónfelvételeket posztolt Orbán
A ma délutáni Békemenetről jelent egy rövid, összefoglaló videó Orbán Viktor hivatalos Facebook oldalán. Pazar drónfelvételek is vannak benne, ezeken látszik igazán, hogy mekkora tömeg menetelt a Bem tértől a Kossuth térig.
- 13:44 Putyin az orosz oligarchákat kérte, hogy járuljanak hozzá a háború költségeihez
- 13:42 MC Hawer is csatlakozott Hajóshoz: „Szabó Bence százados úr, egy ország nevében tisztelgek ön előtt”
- 13:24 Pintér Sándor: 8000 lakásban nincs fűtés Szombathelyen
- 13:14 Életfogytiglant kapott Kinga gyilkosa, azt mondja, azért fojtotta meg a 11 éves kislányt, mert az azt mondta neki, hogy terhes lett tőle
- 12:58 Vizsgálja a GVH, a Wizz Air felhagyott-e jogsértő gyakorlatával
- 12:55 Orbán Viktor: dollármilliárdokat szállítottak Magyarországon keresztül nyugatra az elszegényedett Ukrajnából
- 12:50 Meghalt Kordos László, aki nélkül ma kevesebbet tudnánk a magyar előemberekről
- 12:34 A DK Orbántól kér választ: a titkosszolgálatok a 2022-es választás idején is dolgoztak-e az ellenzékre
- 12:33 Brutális sugárzást bocsát ki egy elsüllyedt tengeralattjáró
- 12:07 Ligeti Miklós Szabó Bence százados ügyéről: „Fordítva ülnek a lovon”
- 11:58 „Még jó, hogy sok benne a kép” – így reagált Magyar Péter arra, hogy Schóbert Norbi kielemezte a róla szóló képregényt
- 11:53 Érdemes lesz figyelni a visszajárót: különleges 50 forintos kerül forgalomba
- 11:52 A BBC megkérdezte a minisztereket a magyar szavazatvásárlásokról szóló filmről, egyetlen válasz érkezett
- 11:40 Bezuhant a nagy NER-es cégek árfolyama a Budapesti Értéktőzsdén
- 11:40 Beton.Hofi is ott lesz a Rendszerbontó Nagykoncerten
- 06:39 Megszólalt Pintér Sándor Szabó Bence állításairól
- 07:06 Amerikai szenátorok szankciókat sürgetnek magyar tisztviselők ellen
- 05:59 Veszélyben lesz-e ma este Győrben Orbán Viktor?
- 10:02 „Ha Orbán itt lenne, beolvasnék neki” – a 100 százalékban fideszes faluba is beszivárgott Magyar Péter és a Tisza
- 06:30 Ha kiesik a parlamentből a fideszes Simon Miklós, újraindulhat a 18 éve jegelt büntetőügye
- 04:55 A legkeményebb Star Wars-rajongók tökéletesre töltik ezt a kvízt
- 06:49 2026-os nyugdíjak: Orbán Viktor döntött, 90 ezer embert érint az elszámolás
- 11:21 A Nézőpont úgy belelendült a Mediánnal folytatott vitába, hogy kiderült: a biztos pártválasztóknál náluk is csak 3 százalékponttal vezet a Fidesz
- 11:29 Arra kérte az olvasóit, hogy öljék meg a vezető magyar politikust
- 11:52 A BBC megkérdezte a minisztereket a magyar szavazatvásárlásokról szóló filmről, egyetlen válasz érkezett
