Orbán hazaküldte Sorost, Gyurcsány tárgyalna a Jobbikkal, a Nemzeti Múzeumnál tüntettek a diákok
A jobbikosok felesküdtek a Szent Korona másolatára
Végszó
A rendőrök végül mindenkit csak igazoltatás után engedtek el. Mi most elköszönünk, köszönjük megtisztelő figyelmüket!
Tüntetők a járdára szorítva, zavartalan közlekedés a Rákóczi úton

Zsákutca
Már nagyjából 25 rendőr jut egy tüntetőre, a rendőrök körbezárták a tömeget a Rákóczi út-Síp utca sarkánál.
Leváltható

A Rákóczi úton a tüntetők
Már szinte senkinek sem tiszta, merre tartanak, egy csoport a Síp utca sarkánál az úttesten áll.
Rendőrök akcióban, éppen felsegítenek egy tüntetőt

Rékasi Zsigmond beszél a Magyar Rádió épülete előtt

Az Astoria felé tartanak a tüntetők
Demokratikusan megszavazták, mi legyen a következő állomás, az Astoria nyert. Már több a rendőr, mint a tüntető.
Rendőrsorfal a Magyar Rádió épülete előtt

A Facebookon élőzzük a Rádió épülete elé vonuló diákokat
Kövesse itt:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798913933492863/?notif_id=1521140105578943¬if_t=live_video_explicit
Duda Ádernek, Morawiecki Orbánnak üzent
Az 1848-49-es magyar szabadságharcnak nyújtott lengyel segítség máig eleven tanúsága a két egymással szolidáris nemzet barátságának – áll abban az üdvözlő táviratban, amelyet Andrzej Duda lengyel elnök csütörtökön Áder János köztársasági elnöknek küldött. Hasonló üdvözlő táviratot küldött Orbán Viktor kormányfőnek Mateusz Morawiecki lengyel miniszterelnök is.
A PAP hírügynökség által idézett levélben Duda jókívánságait fogalmazta meg, és rokonszenvéről biztosította a magyar nemzetet és személyesen Áder Jánost is.
Rámutatott,
a lengyel-magyar barátság hosszú és dicsőséges hagyományára, mely része a közös európai történelemnek, és mely Európa számára kivételes példáját jelenti a két baráti nemzet közötti szolidáris kapcsolatoknak.
Mateusz Morawiecki lengyel kormányfő az Orbán Viktor miniszterelnöknek címzett ünnepi üdvözlő táviratában hangsúlyozta, a lengyel-magyar testvériség a közös szabadságszereteten alapszik.
A magyar nemzet nem egyszer bizonyította nagyságát, Európa okkal lehet hálás neki
– fogalmazott.
Rékasi Zsigmond

Rékasi Zsigmond: Elindítottunk valamit
A Nemzeti Múzeumtól posztolt egy videót Rékasi.
https://www.facebook.com/ZiggyTheSlamer/videos/1625372657499538/
Rendőrsorfal a Rádió épülete előtt
Egy tüntető éppen azt próbálja megtudni a rendőröktől, miért nem mehetnek be. A háttérben zúg az „elvesztette közpénz-jellegét”.
Hivatalosan vége, de
A tüntetők egy elég nagy csoportja a Magyar Rádió épületéhez vonult. Rengeteg a rendőr a helyszínen.
Itt szeretnék élni!

Diáküntetők a Deák térnél

Az ördöggel is lehet szövetkezni csak a Jobbikkal nem. Vagy de. Vagy nem
Rabok tovább nem leszünk
A tömeg zárásként együtt szavalta el a Nemzeti dalt a Nemzeti Múzeum előtt.
Facebook élő a diákok vonulásáról
ITT:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798863956831194/?notif_id=1521137820047848¬if_t=live_video_explicit
Békemenet: Tudja meg az ellenség, hogy sokan vagyunk
A Békemenet résztvevői szerint több száz éve nem volt olyan vezetője Magyarországnak, mint Orbán Viktor, ezért harcolnak érte és a kormányért. A Szolidaritás rákosista dalokat játszott a felvonulás résztvevőinek, akik ezt elég nehezen viselték.
Csodás drónfelvételeket posztolt Orbán
A ma délutáni Békemenetről jelent egy rövid, összefoglaló videó Orbán Viktor hivatalos Facebook oldalán. Pazar drónfelvételek is vannak benne, ezeken látszik igazán, hogy mekkora tömeg menetelt a Bem tértől a Kossuth térig.
- 07:45 A segítségnyújtás közepén jött rá az uruguayi csatár, hogy támad a csapata, azonnal le is lépett
- 07:42 Délutántól felhőszakadás és jégeső is jöhet a forróság mellé
- 07:20 Sarolta hercegnővel pózol apák napi fotóján Vilmos herceg: követőik szerint olyanok, mint két tojás
- 07:11 Ma ismét ülésezik a parlament, Magyar Péter újra egyesével szidhatja össze a fideszeseket
- 06:57 Hétfői friss hírek, forgalom, időjárás – Reggeli pakk
- 06:53 Jobboldali populista elnöke lesz Kolumbiának
- 06:40 Felsővezeték-szakadás miatt kimarad egy rakás járat a győri fővonalon, a pótlóbuszok is útnak indultak
- 06:31 Sulyok Tamás beleáll a harcba Magyar Péterrel
- 06:22 Spanyol gázolás, belga kínszenvedés, zöld-foki csoda – ez történt a vb-n
- 06:14 Megnéztük, mi a titka az edzőteremnek Mátraballán, ahova a gyerekektől az idősekig, mindenki jár
- 05:58 Minden fideszes kapcsolatát megmozgatta az ország egyik legmodernebb tehenészete, hogy kiderítsék, miért vágta át őket egy fideszes politikus
- 05:30 Kvíz: Pest utcái a Monarchia idején – te értetted volna, miről beszélnek?
- 05:00 Szalah is beköszönt, Egyiptom a csoportja élére ugrott
- 03:52 Kylian Mbappé elhagyhatja a Real Madridot?
- 07:00 Ezekkel a trükkökkel hatékonyan védekezhetünk a hőség ellen a lakásban
- 17:23 Összeházasodott a Győri ETO két játékosa, Fodor Csenge és Bruna de Paula
- 20:29 Kidőlt fák, megrongált tetők, ledőlt kémény: rengeteg munkát adott a vihar a tűzoltóknak Budapesten
- 14:11 „Megkezdődött a visszaszámlálás” – berúgta az ajtót az El Niño, és hamarosan Magyarországra is elér a hatása
- 19:58 „Méltatlan körülmények között látjuk el a munkánkat, méltatlan körülmények között vannak a betegeink” – eltöltöttünk egy napot a János Kórház pszichiátriai osztályán
- 05:58 Minden fideszes kapcsolatát megmozgatta az ország egyik legmodernebb tehenészete, hogy kiderítsék, miért vágta át őket egy fideszes politikus
- 05:30 Kvíz: Pest utcái a Monarchia idején – te értetted volna, miről beszélnek?
- 20:56 Csak tegnap kerültek ki, de már nincsenek a Pride-zászlók az Erzsébet-hídon
- 16:30 Kié a ház előtt álló gyümölcsfa termése? A válasz sokakat meglep
- 16:25 Megadta magát a dél-balatoni vasúti vonal, hosszú utakra kell számítani
- 17:42 Rendkívüli kormányülés hétfőn: Magyar Péter ismerteti „a bábok eltávolítását” és a Vagyonvisszaszerzési Hivatalt
