Orbán hazaküldte Sorost, Gyurcsány tárgyalna a Jobbikkal, a Nemzeti Múzeumnál tüntettek a diákok
A jobbikosok felesküdtek a Szent Korona másolatára
Végszó
A rendőrök végül mindenkit csak igazoltatás után engedtek el. Mi most elköszönünk, köszönjük megtisztelő figyelmüket!
Tüntetők a járdára szorítva, zavartalan közlekedés a Rákóczi úton

Zsákutca
Már nagyjából 25 rendőr jut egy tüntetőre, a rendőrök körbezárták a tömeget a Rákóczi út-Síp utca sarkánál.
Leváltható

A Rákóczi úton a tüntetők
Már szinte senkinek sem tiszta, merre tartanak, egy csoport a Síp utca sarkánál az úttesten áll.
Rendőrök akcióban, éppen felsegítenek egy tüntetőt

Rékasi Zsigmond beszél a Magyar Rádió épülete előtt

Az Astoria felé tartanak a tüntetők
Demokratikusan megszavazták, mi legyen a következő állomás, az Astoria nyert. Már több a rendőr, mint a tüntető.
Rendőrsorfal a Magyar Rádió épülete előtt

A Facebookon élőzzük a Rádió épülete elé vonuló diákokat
Kövesse itt:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798913933492863/?notif_id=1521140105578943¬if_t=live_video_explicit
Duda Ádernek, Morawiecki Orbánnak üzent
Az 1848-49-es magyar szabadságharcnak nyújtott lengyel segítség máig eleven tanúsága a két egymással szolidáris nemzet barátságának – áll abban az üdvözlő táviratban, amelyet Andrzej Duda lengyel elnök csütörtökön Áder János köztársasági elnöknek küldött. Hasonló üdvözlő táviratot küldött Orbán Viktor kormányfőnek Mateusz Morawiecki lengyel miniszterelnök is.
A PAP hírügynökség által idézett levélben Duda jókívánságait fogalmazta meg, és rokonszenvéről biztosította a magyar nemzetet és személyesen Áder Jánost is.
Rámutatott,
a lengyel-magyar barátság hosszú és dicsőséges hagyományára, mely része a közös európai történelemnek, és mely Európa számára kivételes példáját jelenti a két baráti nemzet közötti szolidáris kapcsolatoknak.
Mateusz Morawiecki lengyel kormányfő az Orbán Viktor miniszterelnöknek címzett ünnepi üdvözlő táviratában hangsúlyozta, a lengyel-magyar testvériség a közös szabadságszereteten alapszik.
A magyar nemzet nem egyszer bizonyította nagyságát, Európa okkal lehet hálás neki
– fogalmazott.
Rékasi Zsigmond

Rékasi Zsigmond: Elindítottunk valamit
A Nemzeti Múzeumtól posztolt egy videót Rékasi.
https://www.facebook.com/ZiggyTheSlamer/videos/1625372657499538/
Rendőrsorfal a Rádió épülete előtt
Egy tüntető éppen azt próbálja megtudni a rendőröktől, miért nem mehetnek be. A háttérben zúg az „elvesztette közpénz-jellegét”.
Hivatalosan vége, de
A tüntetők egy elég nagy csoportja a Magyar Rádió épületéhez vonult. Rengeteg a rendőr a helyszínen.
Itt szeretnék élni!

Diáküntetők a Deák térnél

Az ördöggel is lehet szövetkezni csak a Jobbikkal nem. Vagy de. Vagy nem
Rabok tovább nem leszünk
A tömeg zárásként együtt szavalta el a Nemzeti dalt a Nemzeti Múzeum előtt.
Facebook élő a diákok vonulásáról
ITT:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798863956831194/?notif_id=1521137820047848¬if_t=live_video_explicit
Békemenet: Tudja meg az ellenség, hogy sokan vagyunk
A Békemenet résztvevői szerint több száz éve nem volt olyan vezetője Magyarországnak, mint Orbán Viktor, ezért harcolnak érte és a kormányért. A Szolidaritás rákosista dalokat játszott a felvonulás résztvevőinek, akik ezt elég nehezen viselték.
Csodás drónfelvételeket posztolt Orbán
A ma délutáni Békemenetről jelent egy rövid, összefoglaló videó Orbán Viktor hivatalos Facebook oldalán. Pazar drónfelvételek is vannak benne, ezeken látszik igazán, hogy mekkora tömeg menetelt a Bem tértől a Kossuth térig.
- 10:08 Magyar Péterhez és két miniszteréhez fordultak a szakszervezetek, egyeztetést sürgetnek
- 09:59 „Egy csoda vagy” – így köszöntötte James Van Der Beeket az özvegye apák napján
- 09:44 Robbanás történt Katarban egy LNG-üzemben, 54-en megsérültek, 18 embert nem találnak
- 09:37 Kármán András fontos mérföldkövet jelentett be a magyar euróhoz vezető úton
- 09:31 „Nem kötelező Ronaldónak passzolni” – védelmébe vette csapattársa a portugál klasszist
- 09:27 Elérte legmagasabb pontját az Andor Liget Lakópark
- 09:25 A Holt-Tiszába fulladt egy férfi Cibakházán
- 09:22 Farkasházy Tivadar a Heti Hetes új csapatáról: Az, amit mi csináltunk, egészen más volt, s akkor még finoman fogalmaztam
- 09:11 Megvan, melyik a legolcsóbb és legdrágább bank
- 08:58 Első babáját várja Orsovai Reni
- 08:58 Gyurcsány Ferenc egy nógrádi kis faluban telepedhet le
- 08:51 Michael Fassbender szerint a mesterséges intelligencia tönkreteszi a világba vetett bizalmunkat
- 08:35 Rejtélyes monolitra bukkantak egy mexikói lelőhelyen
- 08:32 Megható levelet hagyott az öltözőben az iráni labdarúgó-válogatott
- 08:43 Kiderült, mennyi az ideális hőmérséklet-különbség klímahasználatkor
- 05:58 Minden fideszes kapcsolatát megmozgatta az ország egyik legmodernebb tehenészete, hogy kiderítsék, miért vágta át őket egy fideszes politikus
- 07:42 Délutántól felhőszakadás és jégeső is jöhet a forróság mellé
- 05:30 Kvíz: Pest utcái a Monarchia idején – te értetted volna, miről beszélnek?
- 06:31 444: A Tisza-frakció már régen döntött Sulyok Tamásról
- 08:32 Megható levelet hagyott az öltözőben az iráni labdarúgó-válogatott
- 07:20 Sarolta hercegnővel pózol apák napi fotóján Vilmos herceg: követőik szerint olyanok, mint két tojás
- 20:29 Kidőlt fák, megrongált tetők, ledőlt kémény: rengeteg munkát adott a vihar a tűzoltóknak Budapesten
- 19:58 „Méltatlan körülmények között látjuk el a munkánkat, méltatlan körülmények között vannak a betegeink” – eltöltöttünk egy napot a János kórház pszichiátriai osztályán
- 07:11 Ma ismét ülésezik a parlament, Magyar Péter újra egyesével szidhatja össze a fideszeseket
- 20:56 Csak tegnap kerültek ki, de már nincsenek a Pride-zászlók az Erzsébet-hídon
